Програма «ЗАМКИ ТА ФОРТЕЦІ УКРАЇНИ»

Диплом. Наталія Радченко. Краща телеведучаДиплом. Наталія Радченко. Якісний телепродукт

9 червня 2010 ведуча програми "Замки та фортеці України"
Наталія Радченко визнана "Кращою телеведучою"
на фестивалі "Відкрий Україну".

   Продакшн-студія «Марка» запустила цикл історико-просвітницьких та презентаційних телепрограм під назвою «Замки і фортеці України». Мета телевізійної програми - показати, що українська земля багата на історичні пам'ятки, кожна фортеця має свою унікальну історію, оповита легендами і переказами. До того ж ми хочемо показати туристу, приїхавши на місце (у замок, який зацікавив), можна долучитися до славної історії Україна (прикладом, постріляти з лука чи арбалета, проскакати по замковому дворі верхи на коні, потрапити на нічну екскурсію в підземелля і т. д.) Телепрограма не має вікових обмежень і розрахована на людей, яким цікаво побачити історичні пам'ятники і послухати про історію їхнього Батьківщини.

Наталія Радченко автор і ведуча програми "Замки та фортеці України"

Наталія Радченко
автор і ведуча програми
"Замки та фортеці України"

     Ідея створити такий телепроект з'явилася у квітні 2009 року. Під час відрядження до Литви журналіст Наталія Радченко та оператор і режисер Сергій Прима вирішили відзняти не тільки фільм про Романівську церкву у Вільнюсі, а й привезти кілька відео роликів про Вільнюс і Тракай. Знімальну групу настільки вразила краса Тракайського замку, вже по дорозі додому Наташа і Сергій почали обмірковувати проект майбутньої програми про національні замки і фортеці. Адже українські пам'ятники фортифікації варті того, щоб про них знали. Результат - 26 жовтня 2009 програма «Замки і фортеці України» стартувала на міжнародному телеканалі "Інтер".
    Автором і ведучою циклу телепрограм є Наталія Радченко, яка має багатий досвід роботи на телевізійних телеканалах Інтер, Новий канал, «5 канал», «Київ».
     Режисером проекту є Сергій. Його телевізійний стаж - це телеканали «Інтер», «України», Українська бюро російського телеканалу «Вести-РТР».


Анонс програми "ЗАМКИ ТА ФОРТЕЦІ УКРАЇНИ"


Заставка програми "ЗАМКИ ТА ФОРТЕЦІ УКРАЇНИ"