ВІДЕОЗЙОМКА ВИСТАВКИ КИЇВ

 

  Професійна відеозйомка виставки - це одна з найбільш затребуваних послуг, яка сьогодні користується особливим попитом серед підприємців, які бажають розширити сферу діяльності власної компанії.

   При цьому тільки якісна відеозйомка виставки дозволить в потрібному світлі й ракурсі продемонструвати найголовніші переваги та особливості представлених громадськості екземплярів, збільшивши в кінцевому підсумку економічний ефект від проведених подій.

  Відзнятий і оброблений надалі матеріал, може використовуватися для вирішення будь-яких ділових питань, починаючи від створення фільму про Вашу компанію для розширення ринку збуту продукції або послуг, і закінчуючи, семінарами та іншими заходами, що мають ознайомлювальний характер.

  Крім того, відеозйомка виставки може використовуватися: для показу на сайті компанії, для презентації потенційним клієнтам і т.д.

  Наші фахівці чудово розуміють, що відеозйомка виставки являє собою складну і відповідальну задачу, від виконання якої багато в чому залежить успіх подальшої роботи компанії. Замовляючи відеозйомку виставки у нас, Ви завжди будете мати чудовий результат.

  • Тривалість відеозйомки - до 2 годин.
  • Строк виготовлення - 1 день.
  • Результат: відеоролик приблизно 4-5 хвилин.

Вартість відеозйомки виставки - 2000 грн.
 

Зі свого боку студія «Марка» гарантує Вам:

- Високу якість продукту;
- Професійну команду, яка врахує всі Ваші побажання
                 і запропонує своє бачення продукту;
- Весь цикл робіт буде проводиться на професійному обладнанні;
- Свіжі ідеї;
- Позитивний підхід до роботи і клієнтові!

Ми працюємо в Києві. Телефонуйте!

(О97) З57-15-О5
(O44) З8З-О5-79