Глазировочная сетка подробности здесь.

SDE - КЛІП. ЩО ЦЕ?

SDE-кліп (Same Day Edit) тобто монтаж в той-же день коли і була проведена відеозйомка весілля. У Вас є можливість замовити послугу, що передбачає демонстрацію на банкеті готового кліпу про людей і події весільного дня. Змонтований протягом дня ролик показується на великому екрані під час святкового застілля.

Як відбувається створення SDE - кліпу а також відеозйомка весілля?

Для забезпечення замовлення «SDE» працює команда підготовлених співробітників студії.

Поки оператор працюють з молодятами серед родичів і гостей, з допомогою потужної портативної техніки основний відеоператор вже переписує в комп'ютер весільне відео і починає роботу з тільки що відзнятим матеріалом. Причому на якості зйомки це ніяк не відбивається. Відеозйомка весілля не припиняється , а проводиться другим оператором.

У день весілля все, присутні на торжестві стають свідками прем'єри - SDE-кліпу, де головними персонажами є винуватці торжества - молодята. У глядачів з'являється можливість ще раз воскресити в пам'яті вже підходить до кінця святковий день. Молодята, для яких відеозйомка весілля і цей день з-за своєї насиченості переживаннями промчав вихором, можуть ще раз пережити урочисті і хвилюючі моменти. І навіть можливо побачити те, чого вони в метушні урочистості помітити не встигли - захоплені очі своїх гостей, розчулені обличчя батьків, сльози щастя і себе, що кружляють у своєму першому сімейному вальсі...

Вища нагорода для нас у цей день - ваші захоплені погляди, вибух оплесків ваших гостей і слова подяки. Це значить, що наша мета досягнута. А для нашого творчого колективу це найбільша радість.

Від SDE-кліпу емоції у тисячу разів сильніше ніж від весільної відеозйомки і це дуже гарне завершення весілля.

Студія "Марка" пропонує Вам таку послугу.

Приклад SDE-кліпу. Роман і Тетяна 2010

 
Про нас
Ціни та послуги
Контакты

Ми у ВКонтакті  new